İntihal.net

İntihal.net veritabanı tüm kullanıcılarımızın kullanımına ücretsiz olarak açılmıştır. Bireysel Kayıt yaptıktan sonra Kurum Sorumlusunun onayı ile kullanıma başlayabilirsiniz.

Akademik İntihal (www.intihal.net), akademik çalışmalardaki benzerlik oranını tespit etmek için Türkiye’de üretilmiş yerli bir programdır. Birçok intihal tipini tespit etmek için özelleşmiş, internet tabanlı bir benzerlik tespit ve raporlama yazılımıdır. intihal.net ile çalışmanızın özgünlük testini  3 adımda gerçekleştirebilirsiniz. İntihal.net farklı dosya formatlarını desteklemektedir. Programa üye olan kurumlar hem doküman tipi hem de doküman sayısı bakımından hiçbir sınırlandırma olmadan sistemden faydalanabilirler.

İntihal.net herhangi bir kullanıcı sayısı veya tarama sayısı sınırı olmadan kullanılabilir. İntihal.net’de doküman tipi sınırlaması olmaksızın öğrenci ödevi, yüksek lisans tezi, doktora tezi veya makale/bildiri taraması yapılabilir. Belgenizin otomatik olarak depoya eklenmesi problemini yaşamadan rahatlıkla benzerlik testi yapabilirsiniz. intihal.net’de sınıf mantığı klasör sistemi üzerine kuruludur. Akademisyen hesabında, öğrenci ödevleri için kolaylıkla sınıf oluşturabilir ya da bir sınıf oluşturma zorunluluğu olmadan kişisel dokümanınızı test edebilirsiniz. Öğrencilerin ödevlerini yüklemesi için oluşturduğunuz sınıfın klasör kodunu bilmesi yeterlidir.

Erişim için TIKLAYINIZ.

Kullanım Kılavuzu (TR) için TIKLAYINIZ.

Kullanım Kılavuzu (Eng) için TIKLAYINIZ.

 

Ayrıntılı Bilgi ve Üyelik Onaylama İşlemleri İçin:

Öğr. Gör. Ali KAVAK

Tel : 0 (362) 313 0055 (Dahili : 1402)

Mail: [email protected]

Kullanım Klavuzu 2022 TR
Kullanım Klavuzu 2022 Eng